Ganto Kořenky magnetické 9ks AG474

Počet kusů v sadě
9 ks

• , zakoupeno v Giganto

• Kořenky s magnetickým dnem a podložkou jsou super.
  • , zakoupeno v Giganto

Přesně takové zboží jsem potřebovala. Vizuálně perfektní, drží výborně. Jde o dárek, tak nemohu více hodnotit.

Není nutno nikam chodit .Zboží dojde poštou

Počet kusů v sadě
9 ks

Praktická sada 9ti kusů magnetických kořenek s podstavcem. Elegantní, moderní a estetický vzhled. Každa kořenka má průhledné víčko, přes které lte snadno zjistit, co je uvnitř. Víčka s dvěma typy otvorů pro přesné dávkování koření. Pomocí magnetů na spodní části, lze kořenky umístit např. na chladničce. Podstavec lze pověsit také na zeď. Rozměry stojan: 23 x 23 cm. Rozměry kořenek: průměr 6,5 cm, výška 4,5 cm. Provedení nerez

• , zakoupeno v Giganto

• Kořenky s magnetickým dnem a podložkou jsou super.

Není nutno nikam chodit .Zboží dojde poštou

• , zakoupeno v Giganto

• Za ty peníze až neuvěřitelně pěkné!
    • Mohu doporučit.

• , zakoupeno v Giganto

Odpovídá tomu, co jsme si objednali

• , zakoupeno v Giganto

nevím....je to jako dárek...

• , zakoupeno v Giganto

Velice praktické kořenky. Dají se umístit i na lednici a tím ušetří místo v malé kuchyni

• , zakoupeno v Giganto

Magnet je slabý a při umístění na lednici mám strach, že by kořenky spadly

Giganto (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a je nám líto, že nejste spokojeni s výrobkem.
    Magnety drží i na lednici, je ale pravda, že se silnějším úderem dveřmi se mohou magnety uvolnit.
    Těšíme se na Vaše další nákupy a uděláme vše proto, ať jste více spokojeni.

• , zakoupeno v Giganto

Magnetické kořenky jsou výborný výrobek , kterým ušetříte místo v kuchyni .

• , zakoupeno v Giganto

• Vypadá velmi pěkně, jsou praktické, vejde se do nich akorát balíček koření.
    • Časem samovolně lehce praskají sklíčka a odlepují se magnety.

Za tu cenu jsou super.

Těšíme se na Vaše další nákupy a uděláme vše proto, ať jste také spokojeni.
    Sklíčka mají tendenci praskat jen pokud se kořenky umístí blízko vařičů.