KOZÁK Kořenka kouřová TK150 2 sklo 150 ml

Produkt: dóza 150ml kouř. TK150/K, 5,5x5,5x12cm, sklo V případě požadavku konkrétní barvy nás prosím kontaktujte a prověříme její dostupnost. U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz...
Garantovaný nákup z MOJE železářství

Do 2 týdnů • 1 varianta89 Kč96 % • 37 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant79 Kč86 % • 139 recenzíDalší informace

• Sklo je trochu světlejší než ilustrační foto

• Velmi praktická a hezká kořenka
    • Na obrázku vypadá více kouřově, ve skutečnosti je průhledná a jen lehce zatmavená

Produkt: dóza 150ml kouř. TK150/K, 5,5x5,5x12cm, sklo

U nás v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz prodáváme více než 50 000 produktů. Proč nakoupit kvalitní zboží a příslušenství za rozumné ceny právě u nás?

• Potřebujete poradit s vybraným zbožím z této kategorie?
  • Rychlá expedice až k Vám domů. Nakupujte z pohodlí domova.
  • Pro domácnosti, kutily, řemeslníky, živnostníky a firmy v MOJE ŽELEZÁŘSTVÍ.cz
  • U nás v e-shopu si vyberete z více než 50.000 produktů.
  • Dům - Dílna - Zahrada - Elektro - Kancelář - Koupelna - Kuchyně - Chovatelství - Auto a moto.
  • Máte nějaké dotazy? On-line zákaznická podpora: Pondělí - Pátek | 8:00 - 14:30.
  • Osobní odběr je možný na základě výzvy k vyzvednutí na adrese Brněnská 4646/69 - Prostějov.

• Sklo je trochu světlejší než ilustrační foto

• Velmi praktická a hezká kořenka