Lodos Bob Tower

Garantovaný nákup z GOURMETKAVA.CZ

Skladem • 1 varianta45 Kč98 % • 3 385 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

Po několika letech přestal mlýnek fungovat tak jsem hledala jiný ,je menší ale mele dobře od firmy Lodos už mám mlýnek na kávu a jsem s ním velice spokojená.

• , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

• Zatím jsem nepoužila, na pohled vypadá dobře.
  • , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

• Mlýnek z bukového dřeva je krásný. Vždy, když ho vezmu do ruky, mám radost. Držím kus známého domova. Funguje výborně.

Luxusní ruční mlýnek na pepř a jiné koření z od tradiční české firmy Lodos je zhotoven z kvalitního bukového dřeva a kovu ve zlaté barvě. Mlecí kameny jsou vyrobeny z keramiky a díky tomu je mlýnek vhodný i na sůl. Česká firma Lodos poskytuje na tento mlecí mechanismus záruku 10 let. Stejně jako u mlýnků na kávu, je i u mlýnku na koření samozřejmostí nastavitelná hrubost mletí. Firma

• , zakoupeno v GOURMETKAVA.CZ

• Zatím jsem nepoužila, na pohled vypadá dobře.